5a kl. mokinių rekolekcijos

☀️Saulėtomis ir rudeniškai spalvingomis 🍂🍁🍂🌞 spalio 10-11 dienomis 5a klasės mokiniai dalyvavo mokyklos organizuojamose rekolekcijose, kurios vyko H. Šulco “Jaunimo sodyboje”  Kėkštų kaime.
☀️Rekolekcijų metu mokiniai diskutavo apie įvairias vertybes, kuo jos svarbios mūsų gyvenime.
☀️ Per įvairias veiklas, žaidimus mokėsi pažinti ne tik save, bet ir savo klasės draugus. Po vakarienės visi drauge sustoję prie laužo 🔥kepė zefyrus🍢  ir bandeles🥖 apvyniotas ant vytelių. Paskanavę saldžių kepinių žiūrėjo filmą „Gerumo stebuklas”. Po kupinos įspūdžių dienos penktokai  išsiskirstė po kambarius saldžiam nakties miegui. O kad rytas prasidėtų smagiai ir energingai, atsikėlę visi kartu dalyvavo bendroje mankštoje.
☀️Per šventas Mišias, kurias aukojo gimnazijos direktorius br. Alvydas OFM, vaikai giedojo giesmes ir dėkojo Dievui už savo artimuosius, savo šeimas, klasę.
☀️Ačiū, tėveliams, savanorėms Gabijai ir Barborai, o ypač sesutei Julijai už bendrystę, puikias rekolekcijas ir geras emocijas 🙂.