Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

,,ŽMOGUI TENKANTYS ISTORIJOS IŠŠŪKIAI D. GRINKEVIČIŪTĖS ATSIMINIMŲ KNYGOJE „LIETUVIAI PRIE LAPTEVŲ JŪROS“.

8a  ir 8c klasei vyko integruota literatūros ir istorijos pamoka ,,Žmogui tenkantys istorijos iššūkiai D. Grinkevičiūtės atsiminimų knygoje „Lietuviai prie Laptevų jūros“. Pamokos metu mokiniai klausė pranešimo apie XX a. viduryje vykusius lietuvių trėmimų etapus, jų priežastis, tremtinių gyvenimo sąlygas, sužinojo D. Grinkevičiūtės atsiminimų knygos ,,Lietuviai prie Laptevų jūros‘‘ parašymo aplinkybes. Remdamiesi D. Grinkevičiūtės atsiminimų knyga ,,Lietuviai prie Laptevų jūros‘‘, apibūdino lietuvių tremtinių gyvenimo sąlygas ir jiems tekusius likimo išbandymus.


Pamoką vedė istorijos mokytojas V. Kuprelis ir lietuvių kalbos mokytojos B. Šidlauskaitė, D. Ataitė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta