Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Žemaitijos zonos moksleivių poezijos konkursas – šventė ,,Poezijos ruduo Palangoje“

Palangos Senojoje gimnazijoje įvyko tradicinis, jau XXI – asis, . Jame dalyvauja jaunieji kūrėjai iš visos Žemaitijos: Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Skuodo, Plungės, Mažeikių… Šiemet konkursas buvo skirtas A. Nykos – Niliūno 100 – osioms gimimo metinėms paminėti. Jaunieji poetai renginio metu turėjo pristatyti savo kūrybą – paskaityti puoštelį geriausių savo eilėraščių. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti ir vieno eilėraščio konkurse ,,Yra pasaulis nuostabus, kurio neranda niekas“.

Pranciškonų gimnazijai šiame konkurse atstovavo III Gd mokinė Erika Tolpeginaitė , III G e gimnazistas Linas Daugėla (jų mokytoja – Daiva Ataitė) ir IVGd gimnazistė Margarita Venslovaitė ( mokytoja – Virgilija Kavoliūnienė). Mokinių kūrybą šiemet vertino rašytojas, Nacionalinės premijos laureatas Rolandas Rastauskas, todėl itin smagu, kad šio konkurso nugalėtoju tapo Pranciškonų gimnazijos mokinys Linas Daugėla – jo kūryba pripažinta brandžiausia, originaliausia. Visi konkurso laureatai ( I – III vietų laimėtojai ) tradiciškai buvo apdovanoti knygomis ir rudeninių lapų vainikais.

Konkurso – šventės dalyviai dalyvavo ir kūrybinėse dirbtuvėse ( kūrė haiku pagal A.Nykos – Niliūno poeziją), klausėsi Palangos Senosios gimnazijos mokinių koncerto, o jų mokytojai buvo pakviesti į R. Rastausko seminarą,,Poezija ir teatras“.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta