Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

VIDEO KONKURSAS „AŠ IR ŠIANDIENOS GALIJOTAS”

Sveikiname 8d klasės mokinius Deimantę Jašinskaitę, Žilviną Adomavičių ir Nojų Norvilą.  Mokiniai dalyvavo regioniniame 8-10 klasių moksleivių kūrybiniame video konkurse „Aš ir šiandienos Galijotas”.  Konkurso tikslas buvo pagilinti žinias apie Dovydo ir Galijoto istoriją, lavinti gebėjimą atpažinti šių laikų iššūkius jaunam žmogui, suteikti galimybę jaunimo meninei saviraiškai.  Deimantė Jašinskaitė pelnė daugiausiai žiūrovų simpatijos balsų.  Žilvinas Adomavičius laimėjo nominaciją už geriausią režisūrinį sprendimą.  O Nojus Norvilas pelnė nominaciją už geriausią realistinį kasdienybės atspindį.  Prizus įsteigė Palangos dekanato dekanas rel.m.mgr. kun. Kęstutis Balčiūnas.  Mokinius dalyvauti video konkurse paskatino tikybos mokytoja Reda Čičiūnienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta