Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vasario 11 d. Lietuvos mokytojai rengė pamokas, skirtas Vasario 16-ajai paminėti.

 Daugiau nei 880 mokytojų, suradę porą savo klasei, prisijungė prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos. Šiemet šią iniciatyvą palaikė ir jungtines pamokas vedė  JAV, Airijos, Vokietijos, Ispanijos lituanistinių mokyklų mokytojai. Projektą koordinavo „Bendradarbiaujančios klasės“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Mūsų gimnazijos IG kl. ( II gr. ir V gr.) mokiniai turėjo unikalią progą susipažinti ir kartu mokytis su Klaipėdos Žemynos universitetinės bei Šilalės raj. Stanislovo Biržiškos gimnazijų IG kl. mokiniais. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje gimnazistai pristatė savo mokyklas ir gimtuosius miestelius. Praktinių veiklų metu rašė gimtadienio sveikinimą Lietuvai, rungėsi Kahoot viktorinoje „Vasario 16-oji“. Netradicinė pamoka, nauji draugai ir mokytojai – ir intriga, ir naujos žinios. Su naujais draugais visos veiklos buvo įdomios ir  smagios. Refleksijos metu vieningai buvo nuspręsta, jog draugystė tik prasideda, bendradarbiausime ir ateityje.

Pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos R. Gumbaragienė ir V. Kavoliūnienė. Plačiau galima sužinoti: https://www.mtc.lt/lt/naujienos/695-lietuvos-mokyklos-mini-vasario-16-aja-susivienijo-bendrai-didziausiai-pamokai

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta