Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vaikų  darbai apie  miškininko  profesiją sugulė  į knygą,  kuri  pristatyta  Seime

2022 m. sausio 27 – vasario 14 dienomis Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkės Aistės Gedvilienės iniciatyva Jungiamojoje galerijoje eksponuojama Lietuvos mokinių rašinių ir piešinių konkurso „Kodėl aš noriu būti miškininku“ dalyvių darbų paroda.
Į parodą, knygą  pateko ir Pranciškonų gimnazijos mokinių darbai: Auksė Žygaitytė 3 kl.,  Hermanas Buitvydas-Krikščiūnas 3 kl., Ula Virbalytė 8d, Viltė Gečaitė 8a.
Gimnazijos mokiniai nuvykę į Seimą,  supažindino parlamentarus su savo svajonėmis tapti miško ir gamtos puoselėtojais.
Po pristatymo sekė vaikų ir parlamentarų diskusija „Kodėl aš noriu būti miškininku“, kurios metu buvo galima susipažinti, kaip į mišką žvelgia vaikai – būsimoji miškininkų karta – ir kokius lūkesčius jie kelia miškininko profesijai.
Su Aplinkos ministerijos globojamo moksleivių piešinių ir rašinių konkurso darbais galite susipažinti čia (https://bit.ly/2XebMOW).

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta