V.E.I.K. programos baigiamasis užsiėmimas gimnazijoje

Gegužės 6 dieną gimnazijoje įvyko V.E.I.K. (vaiko emocinės išraiškos kontrolės) prevencinės programos finalinis užsiėmimas, kurį lydėjo smagus ir įtraukiantis Kahoot žaidimas.
V.E.I.K. grupė savo veiklą pradėjo 2025 m. lapkričio 26 dieną. Užsiėmimai vyko reguliariai – du kartus per savaitę po pamokų. Per šį laikotarpį dalyviai turėjo galimybę augti ne tik kaip mokiniai, bet ir kaip asmenybės. Programos metu mokiniai:
  • mokėsi geriau pažinti save ir kitus,
  • atpažinti bei suprasti savo jausmus,
  • ugdė gebėjimą tinkamai reikšti ir valdyti emocijas,
  • stiprino socialinius ir bendravimo įgūdžius.
Baigiamojo užsiėmimo metu dalyviai ne tik aktyviai įsitraukė į žaismingas Kahoot veiklas, bet ir džiaugėsi savo pasiekimais – jiems buvo įteikti diplomai bei malonios staigmenos.
Užsiėmimus vedė psichologė Reda Narmontienė ir socialinė pedagogė Vija Zujevaitė-Srėbalienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta