Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Užsiėmimai ,,Sveikas ir laimingas ketvirtokas“

Ketvirtokai dalyvavo užsiėmimuose ,,Sveikas ir laimingas ketvirtokas“, kuriuos vedė socialinės pedagogės Vija Zujevaitė-Srėbalienė ir Laima Kareivienė. Ketvirtokai susitiko su animacijos veikėjais Mike ir Boniu, sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones ir pasitikrino žinias apie rūkymą. Taip pat įtvirtino žinias apie alkoholio vartojimo žalą, įsitikino, kad visi narkotikai pavojingi, o elektroninių cigarečių turėjimas, vartojimas iki pilnametystės – draudžiamas. Mokiniams patiko praktiniai užsiėmimai, kurių metu buvo demonstruojami prietaisai elektroninių cigarečių ar kitų, ugdymo procesui netinkamų, daiktų turėjimo paieškai. Vyko praktiniai užsiėmimai su DW girtumo akiniais, kurių pagalba mokiniai suvokė kaip girtumas apsunkina net elementariausių žaidimo veiksmų atlikimą. Automobilio vairavimo sunkumai, kelių eismo taisyklių pažeidimai buvo stebimi užsidėjus akinius ,,Neblaivus ir pavojingas“. Apie patirtus vaizdo iškraipymus, suvokimo praradimus mokiniai entuziastingai diskutavo. Po praktinių užduočių mokiniai tapo ekspertais: kūrė sveikatos receptus, kuriais vadovaujantis galima gyventi sveikai ir laimingai.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta