TAIKOS VĖLIAVOS KOMITETO ORGANIZUOTAS RAŠINIO/ESĖ RESPUBLIKINIS KONKURSAS

2019 metų balandžio 15-ą dieną Lietuvos Respublikos Seime vyko Pasaulinės kultūros dienos minėjimas. Jo metu Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos atstovai, įvairių Lietuvos švietimo ir kultūros institucijų vadovai, Seimo nariai, svečiai iš užsienio tarė sveikinimo žodį, dalijosi pranešimais įvairiomis kultūros temomis.

Renginio metu įteikti apdovanojimai Taikos vėliavos komiteto organizuojamo rašinio/esė respublikinio konkurso laureatams. Šių metų esė tema „Taikos vėliava kviečia kurti grožį“. Renginio metu apdovanotas ir IIGe klasės mokinys Linas Daugėla (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Daiva Ataitė), 9 -10 klasių grupėje laimėjęs II-ąją vietą. Į apdovanojimų ceremoniją atvyko mokiniai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Posėdžiui pirmininkavęs profesorius, LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas Vytautas Juozapaitis, akcentuodamas grožio svarbą, teigė, jog grožis, atskleidžiamas kultūros raiškos priemonėmis, reikalauja kantrybės, atsidavimo, nuoširdumo jį reikia dėlioti kaip mozaiką…