Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sveikiname Kalėdinio matematikos turnyro nugalėtojus

Būrelis mūsų gimnazijos aštuntokų ir IG klasės moksleivių priėmė iššūkį sudalyvauti nuotoliniame Kalėdiniame matematikos turnyre, organizuojamame Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos. Šio turnyro užduotys atitinka mokyklinę matematikos programą, todėl jas įveikti gali kiekvienas, kuriam tik patinka matematika. Bet reikia kruopštumo, norint nepalikti klaidų ir užsispyrimo per keletą dienų išspręsti net 20 uždavinių. Pasirodo, mūsų gimnazija tokių mokinių turi: IG klasių tarpe I-ąją vietą turnyre užėmė IGc klasės mokiniai Audrius Jurgutis ir Edgaras Zaboras (mokytoja Violeta Baltūsienė), o visus aštuntokus aplenkė ir I-ąją vietą 8 klasių mokinių grupėje užėmė 7d klasės mokinys Jokūbas Baltūsis (mokytojas Andrius Aniulis). Mokiniai buvo pakviesti į finalinį turnyro renginį, kur turėjo progą susitikti stipriausius savo varžovus ir turnyro organizatorius, apžiūrėti šventiškai pasipuošusią „Varpo“ gimnaziją, praplėsti matematines žinias klausydami bendraamžių paruoštų pranešimų ir, žinoma, buvo apdovanoti.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta