SVEIKINAME GIMNAZIJOS MOKINIUS – DALYKINIŲ OLIMPIADŲ RAJONO ETAPO NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS IR DĖKOJAME JŲ MOKYTOJAMS.

Biologijos olimpiada:

1-oji vieta – Guoda Mėčiūtė IIGb kl., mokytojas Kęstutis Kaulius , Edgaras Zaboras IVGc kl., mokytoja Lina Jucytė.

2-oji vieta – Martyna Lipskytė IIGa kl., Beatričė Žiubrytė IIIGc kl.,  Gediminas Mėčius IVGe kl., mokytoja Lina Jucytė.

3-ioji vieta – Jurgis Adomaitis IIIGc kl., mokytoja Lina Jucytė.

Fizikos olimpiada:

1-oji vieta Martynas Baltūsis IGd kl., Ernesta Idzelytė IIGa kl., Gabrielius Rimkus IIIGc kl., Audrius Jurgutis IVGc kl..

2-oji vieta Kotryna Dimgailaitė IIIGc kl.

Mokinius olimpiadai paruošė mokytoja Irena Černeckienė.

Chemijos olimpiada:

1-oji vieta Martynas Baltūsis IGd kl., Gabrielius Rimkus IIIGc kl., Edgaras Zaboras IVGc kl.

2-oji vieta Audrius Jurgutis IVGc kl.

3-ioji vieta Martyna Lipskytė IIGa kl..

Mokinius olimpiadai paruošė mokytoja Vilma Švitrienė.

Informacinių technologijų olimpiada:

3-ioji vieta Kipras Melnikovas IVGe kl., mokytojas Arnoldas Slušnys.

Matematikos olimpiada:

1-oji vieta – Martynas BaltūsisIGd kl. , Jokūbas Baltūsis IIGd kl., Gabrielius Rimkus IIIGc kl., Edgaras Zaboras IVGc kl. Mokytoja Violeta Baltūsienė.

2-oji vieta – Ernesta Idzelytė IIGa kl., Audrius Jurgutis IVGc kl. Mokytoja Violeta Baltūsienė.

3-ioji vieta – Gabija Ceinoriūtė IGa kl., mokytoja Laima Bružienė.

Linkime sėkmės mokiniams, pakviestiems į dalykinių olimpiadų respublikos etapus.