Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

SVEČIAVOSI BR. VINCENTAS TAMOŠAUSKAS OFMCAP

Lapkričio 7 d. 8d ir 8c klasės valandėlėje svečiavosi Kauno Petrašiūnų bažnyčios klebonas ir kapucinų vienuolyno gvardijonas (vyresnysis) brolis Vincentas Tamošauskas. Klebonas papasakojo apie Gailestingumo namus, kurie yra Kaune, šalia Petrašiūnų bažnyčios ir vienuolyno, kuriame gyvena broliai kapucinai (viena iš Šv. Pranciškaus įkurtos brolijos krypčių).
Nuo įvairiose Lietuvos vietose veikiančių reabilitacinių bendruomenių Gailestingumo namai skiriasi pirmiausia tuo, kad priima ne tik priklausomus nuo įvairių svaigalų, bet ir skurdo prispaustus varguolius ar neviltin puolusiuosius. Kiekvienam siekiama paliudyti Viešpaties gailestingumą bei grįžimo į visavertį gyvenimą galimybę.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta