ŠV. PRANCIŠKAUS SAVAITĖ

Rugsėjo 30 – spalio 7 dienomis gimnazijoje tradiciškai vyko šv. Pranciškaus savaitė, skirta prisiminti šio garsaus šventojo gailestingumo darbus, apmąstyti savąjį krikščionišką identitetą, dalyvauti kartitatyvinėje veikloje. Visą savaitę šeštųjų-aštuntųjų klasių mokiniams buvo organizuojamos netradicinės tikybos pamokos Kretingos bažnyčioje ir jos šventoriuje, skirtos apmąstyti šv. Pranciškaus gyvenimo kelią bei žymiosiose Giotto freskose nutapytus svarbiausius šventojo gyvenimo momentus. Pirmosios klasės gimnazistai rungėsi viktorinoje „Eik ir atstatyk mano bažnyčią“. Antrųjų-ketvirtųjų gimnazijos klasių mokiniai, prisiminę šv. Pranciškaus „Saulės giesmės“ žodžius, ieškojo gamtoje meniškiausio foto kadro, atspindinčio Viešpaties šlovę per Jo kūriniją. Šv. Pranciškaus gailestingumo darbų pavyzdžiu visa gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę dalyvauti tikybos mokytojų surengtoje socialinėje akcijoje „Aš myliu gyvūnus, o Tu?“ ir gyvūnų maisto auka prisidėti prie beglobių augintinių prieglaudoje išlaikymo.

Informaciją parengė Antanas Šneideraitis