Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Startavo „Geros savijautos“ programa Viešojoje įstaigoje Pranciškonų gimnazija

„Geros savijautos“ programa prieinama kiekvienai respublikos mokyklai, kiekvienam mokiniui Lietuvoje. Pranciškonų gimnazijoje „Geros savijautos“ programa startavo 2021 m. spalio 27-28 dienomis. Gimnazinių klasių trečiokai ir ketvirtokai galėjo rinktis temą, į kurią  galėtų gilintis: „Kas aš esu?“, ,,Vaikų emocinės savijautos bei psichikos sveikatos gerinimas panaudojant neuroedukacinius metodus”, ,,Vaikų emocinės savijautos bei psichikos sveikatos gerinimas panaudojant muzikos terapijos metodus”, ,,Komandiškumo pagrindai”.

 

Gimnazistų mintys po užsiėmimų (mokinių kalba netaisyta):

Dalyvavau užsiėmime: ,,Kas aš esu? „, kuris tikrai padėjo profesiniu atžvilgiu, jaučiu, kad ,,stipriau stoviu”, nors ir renkuosi tarp dviejų studijų pusių, po užsiėmimo pradėjau linkti į vieną pusę.   Patiko, sužinojome daug naudingos informacijos apie save, nors atrodo jau pažįstame save, bet mums lektorė įrodė, kad tikrai dar ne viską žinojome. Statėme savas asmenybės piramides, kas labai gerai atskleidė mane, net nustebau. Iš pradžių, pradžioje užsiėmimo, maniau kuo tai padės profesijai pasirinkti? Bet dabar jau suprantu. Ačiū Jums, ačiū lektorei, kad pastūmėjo tinkamos profesijos link.

……………………………….
…muzikos terapijos užsiėmimo metu turėjau puikią progą pabūti savo vidiniame pasaulyje, pamąstyti apie pasąmonėje gimstančius vaizdinius, jų priežastis. Supratau, jog pakeisti savo požiūrį į nekomfortabilias situacijas yra ne taip sudėtinga, kaip maniau lig tol. Terapija padėjo suprasti bendravimo subtilumus, jiems įtaką darančius psichologinius procesus, suvokti, kad jausmai ir fizinė veikla neatsiejami. Be abejo, įgijau pasitikėjimo savimi. Tos kelios valandos prabėgo neįtikėtinai greitai, tačiau geri įspūdžiai širdyje ir atmintyje užsiliks ilgam.

………………………………….

Smagu, kad galėjome gyvai turėti šį užsiėmimą, o ne per kompiuterio ekraną, nes užduotys buvo tikrai įdomios. Negalėčiau išskirti vienos labiausiai patikusios, nes visos savaip įtraukė ir buvo smagu jas atlikti.

……………………………..

Laba diena, per vykusius užsiėmimus buvo labai įdomu, buvo įdomu sužinoti plačiau kaip veikia žmogaus smegenys ir mąstysena, atmintis ir kiti dalykai. Vykę užsiėmimai padėjo labiau asmeniškai suprasti save ir kodėl visi skirtingai reaguoja į įvairius dalykus.

 

Šiais užsiėmimais, vykusiais gimnazijoje dar nesibaigia programa, ji bus įgyvendinama ir toliau. Sieksime, kad kuo daugiau gimnazijos mokinių gautų naudingų ir reikalingų žinių savo  asmenybės lavinimui.

 

Parengė: psichologė Reda Narmontienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta