Sporto šventė

Birželio 1-osios rytą Gimnazijos 5-IIG mokiniai, auklėtojai, kuratoriai susitiko Paupio stadione.

​Po bendros mankštos kiekviena klasė pristatė estafetes. Sukomės ratu, aktyviai dalyvavome, palaikėme vieni kitus ir išbandėme visas paruoštas užduotis. Šventės pabaigoje visos klasės buvo apdovanotos saldžiais prizais!

​Ačiū auklėtojams už pagalbą ir mokiniams už puikią nuotaiką bei sportinę dvasią!
Informaciją parengį fizinio ugdymo mokytojai

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta