Birželio 1-osios rytą Gimnazijos 5-IIG mokiniai, auklėtojai, kuratoriai susitiko Paupio stadione.
Po bendros mankštos kiekviena klasė pristatė estafetes. Sukomės ratu, aktyviai dalyvavome, palaikėme vieni kitus ir išbandėme visas paruoštas užduotis. Šventės pabaigoje visos klasės buvo apdovanotos saldžiais prizais!
Ačiū auklėtojams už pagalbą ir mokiniams už puikią nuotaiką bei sportinę dvasią!
Informaciją parengį fizinio ugdymo mokytojai
