SPEKTAKLIS ANGLŲ KALBA „PIGMALIONAS“

2019 metų balandžio 10 dieną 7 – 12 klasių mokiniai su anglų kalbos mokytojomis Dovile Račkuviene ir Martyna Uljanova lankėsi Klaipėdos dramos teatre, kuriame žiūrėjo spektaklį anglų kalba „Pigmalionas“. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su vienu iš populiariausių draminių kūrinių nuo Šekspyro laikų. Pjesė ,,Pigmalijonas‘‘ yra anglų ir airių draminės literatūros šedevras. Dramaturgas Bernardas Šo šiame kūrinyje tyrinėja sudėtingas gyvenimo temas su trupučiu humoro ir dideliu nuoširdumu. Mokiniai grįžo sužavėti aktorių profesionalumu, pjesės originaliu siužetu bei intriguojančiais veikėjų charakteriais. Jie taip pat pasidalino mintimis, kad pjesė yra aktuali ir šiandienos žmogui, nes joje gvildenamos problemos ir vertybės yra amžinos. Mokiniai džiaugėsi proga išgirsti aiškų britišką akcentą, taip pat ir sunkiai suprantamą Cockney (East End) akcentą, kuriuo kalba darbininkai, gyvenantys Rytų Londone.

Spektaklį pristatė „American Drama Group Europe“, kartu su „TNT Britain“ teatro trupe, kuri jau 10 metus keliauja po Baltijos šalis ir rodo spektaklius gimnazistams ir studentams. Dėkojame jiems už puikią galimybę pamatyti spektaklį anglų kalba su anglų aktoriais Lietuvoje.

Informaciją paruošė Linas Daugėla, IIGe gimnazistas ir anglų k. mokytoja Martyna Uljanova