Socialinių pedagogų susitikimas

Geriausias laikas susitikti – dabar! Viešojoje įstaigoje Pranciškonų gimnazijoje vyko Kretingos r. ir Jurbarko r. socialinių pedagogų metodinių grupių narių susitikimas. Susitikimo dalyvius pasveikino ir produktyvių diskusijų palinkėjo Pranciškonų gimnazijos direktorius Alvydas Virbalis OFM. Pedagogai diskutavo tema ,,Projektinė veikla – galimybė ugdyti mokinių socialines, emocines kompetencijas“. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Daiva Firantienė pristatė, kaip dirbama su probleminiu elgesiu pasižyminčiais paaugliais pagal kognityvinės elgesio korekcijos programą EQUIP, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Vija Zujevaitė-Srėbalienė ir psichologė Reda Narmontienė pasidalino VEIK prevencinės programos įgyvendinimo sėkmėmis, Kretingos M. Tiškevičiūtės mokyklos socialinė pedagogė ekspertė Regina Songailienė kvietė ,,Surasti raktus į sėkmę“, Kretingos r. Vydmantų gimnazijos vyr. socialinė pedagogė Simona Brazdeikienė pristatė Erasmus+ KA101 kvalifikacijos kėlimo kursų Islandijoje patirtį, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Laima Kareivienė kvietė prisijungti prie tarptautinė DofE bendruomenės, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Svetlana Mickuvienė papasakojo kaip vykdomas socialinis emocinis projektas ,,Vaivorykštinis jausmų pasaulis“. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos socialinė pedagogė ekspertė Saulena Lukšienė ir socialinė pedagogė Loreta Undraitytė apibendrino kokias galimybes projektinė veikla atveria mokiniams bei mokytojams. Kolegų susitikimą vainikavo bendrystės valanda bei edukacinis užsiėmimas ,,Pažintis su Kretingos bažnyčia ir vienuolyno ansambliu“, kurį vedė D. Ančerytė FMSC.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta