,,SKAITYMAI ŽEMAITIŠKAI“

Lapkričio 21 d. Kretingos rajono Švietimo centre vyko meninio skaitymo konkursas ,,Skaitymai žemaitiškai“, kurio tikslas – skatinti žemaičių tarmės vartojimą, puoselėti jos autentiškumą bei jaunosios kartos tautinį identitetą. Konkurse dalyvavo Kretingos rajono ugdymo įstaigų skaitovai. Konkurso dalyviai skaitė po vieną poezijos ar prozos kūrinį. Mūsų gimnazijos 5 – 9 klasių grupei atstovavo 3 mokiniai.

5-9 klasių grupėje tapusios lauretės (I-ąją vietą laimėjo I klasės mokinė Kamilė Venckutė (mokytoja L. Gadeikytė), II –ąją laimėjo 6 d kl. mokinė Magdalena Brundzaitė (mokytoja R. Gumbaragienė)) atstovaus Kretingos rajonui regioniniame konkurse ,,Žemaitiški skaitymai“, kuris vyks Skuodo P. Žadeikio gimnazijoje.