Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Savanorystės Misijų Korpusas

Spalio 15 dieną gimnazijoje svečiavosi buvęs gimnazijos mokinys Rokas Balsys, kuris papasakojo IIGd klasės mokiniams apie Savanorystės Misijų Korpusą. Korpusas yra orientuotas į Lietuvos jaunimą, kaip naująją tautos kartą, gebančią ir galinčią prisidėti prie geresnio Lietuvos ir viso pasaulio kūrimo bei krikščioniškųjų vertybių ugdymo. Korpuso savanorių komandai vadovavo Rokas Balsys. Savanoriavo Rytų Afrikos provincijoje – Tanzanijoje, Dodomoje. Misijos metu savanoriai atnaujino dvi klases Cheshire Home protiškai neįgalių vaikų namuose; mokė biologijos, chemijos, istorijos, lytinio švietimo, pirmosios pagalbos, tikybos St. Ignatius Prep & Primary School bei St. Peter Claver High School jėzuitiškose mokyklose. Dalis komandos savanoriavo Vilties Kaimelyje, kur gyvena ŽIV pozityvūs našlaičiai. Šiuo metu Korpuso savanoriai apie savanorystės svarbą pasakoja mokyklose.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta