Sausio 13-osios išvakarės

Minint Sausio 13-osios išvakares, šiandien, kartu su visos Lietuvos švietimo įstaigomis, valstybės institucijomis ir organizacijomis Pranciškonų gimnazija dalyvavo pilietinėje akcijoje ,,Pergalės šviesa“ – languose suspindo žvakučių liepsnelės. Visa mokyklos bendruomenė pirmosios pamokos metu, kupina susikaupimo, prisiminė to sausio įvykius, kuomet Lietuvos tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės Nepriklausomybę.
Gimnazijos bendruomenės nariams mokiniai įsegė vienijantį simbolį – Neužmirštuolės žiedą, taip prisimenant bei pagerbiant gynusius mūsų laisvę ir išsaugojusius šalies nepriklausomybę.