Sakralinės muzikos festivalis ,,Didis Tu, mano Dieve” Pranciškonų gimnazijoje

90 metų jubiliejų švenčiančioje Pranciškonų gimnazijoje lapkričio 24 d. sklandė ypatinga nuotaika, nes į sakralinės muzikos festivalį ,,Didis Tu, mano Dieve” susirinko ypač daug svečių: ugdytiniai iš Klaipėdos ,,Smeltės“, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijų, Klaipėdos ,,Varpo“, Klaipėdos ,,Aukuro“ gimnazijų, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos. Sakralinių giesmių šventę pradėjo Ib kl. mokinė Auksė Beniušytė, atlikdama krikščionišką giesmę,,Dievo avinėli“, pakilią nuotaiką kūrė 5 klasių mokinių vokalinis ansamblis (vadovė Dainora Šidlauskaitė),  7-8 klasių vokalo studijos mokiniai, Pranciškonų gimnazijos choras (vadovė Jolanta Simaitienė).

Solistai, vokaliniai ansambliai, chorai pynė jausmingą giesmių vainiką šlovindami Viešpatį. Džiaugsmą dovanojančius jaunuolius, meninių kolektyvų vadovus sveikino parapijos vikaras Rolandas Taučius OFM, Pranciškonų gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Šneideraitis dėkojo atlikėjams, jų mokytojams, dovanojo šiai šventei įprasminti sukurtų suvenyrų, krepšelius saldumynų, pasidalinta ir duona kasdienine. Šventės vedėjai Dominyka Mažonaitė, Nedas Stropus, Dominykas Miežetis, III Gc kl. mokiniai, priminė, kaip svarbu būti jautriems grožiui, mylėti, dalintis. Dėkojame organizaciniam šventės komitetui: festivalio koordinatoriui direktoriaus pavaduotojui neformaliajam ugdymui Antanui Šneideraičiui, muzikos mokytojai metodininkei Jolantai Simaitienei, idėjos autorei , koordinatorei; lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Virgilijai Kavoliūnienei už šventės režisūrą, socialinei pedagogei Laimai Kareivienei už visokeriopą pagalbą, techninius sprendimus, muzikos vadovui Audriui Janoniui už renginio įgarsinimą, technologijų mokytojoms metodininkei Adai Bastienei ir vyresniajai mokytojai Jovitai Bambalaitei už šventės apipavidalinimą.

Šventės pabaigoje visų dalyvių jungtinio choro atliekama giesmė ,,Paslėpk mane“ pakvietė į adventinio susikaupimo metą – laukti Šv. Kalėdų stebuklo.