Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Respublikinis virtualus anglų kalbos konkursas ,,Šiuolaikinė pasaka”

Džiugi žinia atskriejo iš respublikinio virtualaus anglų kalbos konkurso ,,Šiuolaikinė pasaka” ( A Modern Fairy Tale) skirto Švyturio metams Lietuvoje paminėti. Mūsų gimnazijos  IGb klasės mokinės Vakarės Gudavičiūtės  sukurta šiuolaikinės pasakos interpretacija anglų kalba  ,,Different”  buvo pripažinta geriausia devintų klasių kategorijoje ir užėmė pirmą vietą.
Su nugalėtojų darbais galite susipažinti elektroninėje knygelėje:
Mokiniai turėjo pasirinkti žinomos lietuvių liaudies pasakos / sakmės / legendos / užsienio šalių pasakos elementus ir suteikti pasakojimo siužetui būdingą šiuolaikišką interpretaciją bei atspindėti bent vieną šių dienų aktualiją pasauliniu mastu, įpinant pamokančioje istorijoje švyturį, kaip raktinį siužeto elementą.
Dėkojame anglų k. mokytojai Ž. Galinskaitei

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta