Respublikinis konkursas  ,,Jūrų keliais“ 

Respublikinis konkursas  ,,Jūrų keliais“

Gegužės 6 d.  LAJM kartu su rėmėjais, laivybos ir jūrininkų įdarbinimo įmonėmis, jau dvyliktąjį kartą organizavo respublikinį mokinių konkursą „Jūrų keliais“, kuriame  kartu  su kitomis 10 komandų varžėsi  ir  mūsų   IGd  kl.  mokiniai.

Gimnazistai varžėsi jūrinėse rungtyse: metlynio metimas, jūrinių mazgų rišimas, navigacinis laivo valdymas bei pirmosios pagalbos suteikimas, asmeninis gelbėjimasis baseine bei dūmų labirinte, teorinėje jūrinių signalinių vėliavėlių bei proto mūšio.  Pagrindinis konkurso prizas – kelionė AB „DFDS Seaways“ keltu į Švediją.

Plačiau  apie  konkursą: https://ve.lt/gyvenimas/moksleiviu-kelioneje-juru-keliais-triumfavo-muzikantai-ir-dailininkai.

Informaciją parengė R. Gumbaragienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta