Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Respublikinė praktinė konferencija „Jaunųjų tyrėjų laboratorija“ 

Gruodžio 2 dieną 4 klasės mokinės „Vieversėlės“ Elzė Ruzgytė ir Melita Mikaločiūtė dalyvavo pradinių klasių mokinių konferencijoje ir pristatė tiriamąjį darbą „Ar galima klasėje užauginti grybų?“ Konferencijoje taip pat dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš Klaipėdos, Kauno, Palangos, Telšių, Plungės, Marijampolės, Trakų raj., Kretingos. Vaikai skaitė pranešimus, dalinosi atliktais eksperimentais ir bandymais, gilino gamtamokslines žinias, bendradarbiavo zoom kambariuose ir dalyvavo VšĮ Edulandas edukaciniame užsiėmime „Moksliniai eksperimentai H2O“. Konferenciją organizavo Kretingos Marijono Daujoto progimnazija ir Kretingos rajono švietimo centras.

Mokinius konferencijai paruošė pradinių klasių mokytoja Sotera Martusevičienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta