Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

RESPUBLIKINĖ LIETUVIŲ K. OLIMPIADA

Nuotoliniu būdu įvyko respublikinis Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams etapas. Jame dalyvavo 121 mokinys iš Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų. Olimpiados metu I-II ir III-IV gimnazinių klasių mokiniams reikėjo atlikti įvairias užduotis iš literatūros ir lietuvių kalbos. Olimpiados uždarymo metu vertinimo komisijos pirmininkė prof. Dainora Pociūtė – Abukevičienė pasidžiaugė įvykusiu renginiu, skirtu ir Lietuvių kalbos dienoms šalyje, olimpiados dalyvių akademiniu lygiu.

Linas Daugėla, IVGe klasės mokinys (mokytoja Daiva Ataitė), III-IV gimnazinių klasių mokinių grupėje pelnė III-ąją vietą ir bronzos medalį.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta