REGIONINIS 5 KLASIŲ MOKINIŲ KONKURSAS „ŠV. RAŠTAS – DIEVO LAIŠKAS MUMS”.

Balandžio 18 d. gimnazijoje vyko regioninis 5 klasių mokinių konkursas „Šv.Raštas – Dievo laiškas mums”. Dalyvavo net 8 komandos iš įvairių miestų: Endriejavo pagrindinė mokykla, Tauragės „Šaltinio” progimnazija, Švėkšnos „Saulės” gimnazija, Gargždų „Minijos” progimnazija, Klaipėdos „Verdenės” progimnazija, Salantų gimnazija, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija ir Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija. Visus atvykusius pasveikino gimnazijos direktorius br. Alvydas Virbalis OFM. Renginį pradėjo 7d klasės mokiniai vaidinimu apie pasaulio sukūrimą. Konkursas vyko trimis etapai: komandų prisistatymo, 20 klausimų protmūšio ir kryžiažodžių sprendimo. Visos komandos puikiai varžėsi, vienos nuo kitų atsiliko nedideliais skirtumais. Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius – 5c klasės komandą, kuri užėmė I – ąją vietą. Salantų gimnazijos komanda užėmė II-ąją vietą. Trečioji vieta atiteko Klaipėdos „Verdenės” progimnazijos mokiniams.

Konkursą organizavo ir mokinius ruošė tikybos mokytojos s.Danutė Ančerytė FMSC ir Reda Čičiūnienė.