Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Reditos Dominaitytės ,,Knygos teatro“  spektaklis

Kokiuose labirintuose tenka klaidžioti ieškant gyvenimo tikslo? Į šiuos ir kitus aktualius klausimus spalio 20 dieną abiturientai (I, IV, V gupių) bandė atsakyti stebėdami Reditos Dominaitytės ,,Knygos teatro“  spektaklį, pastatytą pagal V. Mykolaičio – Putino romano ,,Altorių šešėly“  trečiąją dalį.  Spektaklio kūrėjų tikslas, išsaugant V. Mykolaičio-Putino kalbos grožį, jėgą ir savitumą, įrodyti, kad pamatiniai kūrinio konfliktai, perteikti šiuolaikinėmis teatrinės išraiškos priemonėmis, ne tik nepaseno, bet šios dienos kontekste tapo dar aktualesni. Žavėjo patraukliai perteikta subtili meilės istorija, išsaugotas gilus romano pscihologizmas, charakterių gilumas ir prieštaringumas. Vidinio pasaulio prieštaros spektaklyje prabilo ne žodžiais – bet širdies kalba. Kiekviena scena – lyg savitos pagrindinio herojaus kunigo Liudo Vasario gyvenimo mišios – prikėlė kiekvieną prasmingą epizodą kiek transformuotoje atminties realybėje. 

Peržiūrėję spektaklį,  mokiniai aptarė, kokius estetinius, intelektualinius  išgyvenimus patyrė, diskutavo apie režisūrinių sprendimų ir savo susikurtų vaizdinių panašumus ir skirtumus. Liudo Vasario istorija nepaliko nė vieno abejingo. Pamoką  organizavo  R. Gumbaragienė,  V. Kavoliūnienė,  G. Macienė.

Informaciją parengė R. Gumbaragienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta