Rajoninis konkursas „Skaitymai žemaitiškai“

2022 m.  lapkričio 15 d. Kretingos rajono kultūros centre vyko rajoninis konkursas „Skaitymai žemaitiškai“. Dalyviai atvyko iš įvairių Kretingos rajono švietimo įstaigų. Iš viso dalyvavo 39 dalyviai: nuo 5 m. iki suaugusiųjų grupės.

9-12 klasių mokinių grupėje I vietą pelnė mūsų gimnazijos IIIG klasės mokinys Sidas Čepelevas. Mokinį konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Irma Šedienė.
II vieta atiteko taip pat mūsų gimnazijos abiturientei Vaivai Želvytei. Mokinę konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Genovaitė Macienė. Į kitą etapą, kuris vyks lapkričio 25 d., Skuodo R. Granausko viešojoje bibliotekoje, deleguojami: Sidas Čepelevas ir Vaiva Želvytė.
III vieta – gimnazijos mokinių prezidentei IVG klasės mokinei Kamilei Venckutei. Mokinę konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Irma Šedienė.
Padėkos raštu, nominacija už originalų pasirodymą apdovanotas Augustas Pakalniškis, viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos IIG klasės mokinys. Mokinį konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Raimonda Gumbaragienė.
Suaugusiųjų grupėje Padėkos raštas už dalyvavimą įteiktas viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytojai Birutei Šidlauskaitei.

Sveikiname mokinius ir mokytojus!