Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rajoninis 1 – 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

2023 m. balandžio 11 dieną Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis 1 – 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. 13 kartą organizuojamame renginyje kūrinius skaitė 32 dalyviai iš 12 ugdymo įstaigų. Renginį nuotaikinga dainele atidarė mūsų mokyklos pirmokėlių ansamblis. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius A. Virbalis. Renginį vedė pradinio ugdymo mokytoja ekspertė N. Meškauskienė. Skaitovus vertino Z. Mačiuvienė, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė darbui su vaikais, N. Šakinienė, Palangos senosios gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, K. Moncevičienė, Kretingos Vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas” režisierė.

Sveikiname konkurso nugalėtojus:

I vieta – Auksė Beniušytė, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 1b klasės mokinė. Mokinę konkursui rengė pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Nijolė Meškauskienė.

II vieta – Justas Jaugelis, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 3 klasės mokinys. Mokinį konkursui rengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Šličienė.

Su konkurso rezultatais galima susipažinti Kretingos švietimo centro svetainėje: http://sistema.kretingosrsc.lt/event/result/idn/643568096d420563025949

 

Informaciją parengė konkurso organizavimo darbo grupė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta