Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

PYRAGŲ DIENA

Senolių išmintis byloja, kad geriau duoti negu gauti. Tuo ne kartą jau įsitikino ir mūsų Gimnazijos bendruomenė.
Šiemet kaip ir visada didžiulio dėmesio ir aktyvumo sulaukė lapkričio 6-oji diena, kai per pertraukas Pranciškonų gimnazijos fojė ir pirmąjį kartą Šv. Antano rūmai kvepėjo keptais pyragais ir žolelių arbata. Gimnazijos bendruomenė šventė – Pyragų dieną! Jau nuo pat ryto gimnazijoje sklandė saldūs, viliojantys kvapai, kurie kvietė dalyvauti šventėje ir aukoti geriems tikslams. Net dvi pertraukas gimnazijos mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai pirko, pardavinėjo, aukojo, stebėjosi vieni kitų kepiniais, smaguriavo ir, žinoma, šypsojosi. Kaip nebūsi laimingas atsidūręs tarp tokios gausybės saldumynų!!!
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie dalyvavo šioje šventėje. Šaunu, kad pavyko surinkti net 425 eurus. Tėvų atstovybės sprendimu, surinktus ir paaukotus pinigėlius skirsim – Kretingos rajono visuomeninės labdaros organizacijai ,,Rūpestėliai“.
Tikimės, kad ši šventė taps dar viena gražia bendruomenės tradicija, dovanosiančia galimybę dalintis, būti visiems kartu…

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta