Protų mūšis, skirtas Vasario 16-ajai paminėti

Vasario 15 d. vyko gimnazijos Tėvų atstovybės organizuotas tradicinis, visą bendruomenę suburiantis protų mūšis, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Tai jau aštuntasis protų mūšis, kuriame šiemet dalyvavo net 23 komandos. Jas sudarė vienas mokytojas, keturi tėvai ir keturi mokiniai. Renginyje dalyvavo 207 dalyviai.

Pirmosios vietos nugalėtoja tapo „Bebrų“ komanda, sudaryta 6d klasės bendruomenės, kuriai atiteko medaliai, Tėvų atstovybės įsteigta pereinamoji protų mūšio taurė, klasės kelionė ir rėmėjų prizai. Komandoms, iškovojusioms antrąją ir trečiąją vietas taip pat buvo įteikti medaliai bei rėmėjų prizai, taip pat nominuoti ir rėmėjų dovanomis apdovanoti buvo tautiškiausiai pasipuošę bei jauniausi žaidėjai.

Nuoširdžiai dėkojame protmūšį organizuoti padėjusiai Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos darbuotojai Birutei Naujokaitienei ir jos padėjėjai Austėjai. Taip pat mūsų pagrindiniams rėmėjams – tėveliams, kurie įsteigė prizus, rūpinosi žaidimo erdvės puošyba ir vedė bendruomenės vakarą.

Dėkojame Gimnazijos Tėvų atstovybei už puikiai organizuotą renginį; mokiniams, tėveliams, mokytojams – už galimybę pabūti kartu minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.