Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Protų mūšis, skirtas Gimnazijos 90-mečio jubiliejui ir Vasario 16 d.

Vasario 10 d. vyko gimnazijos Tėvų atstovybės organizuotas tradicinis, visą bendruomenę suburiantis protų mūšis, skirtas Gimnazijos 90-mečio jubiliejui ir Vasario 16 d. paminėti. Tai jau septintasis protų mūšis, kuriame šiemet dalyvavo net 26 komandos. Jas sudarė vienas mokytojas, keturi tėvai ir keturi mokiniai. Renginyje dalyvavo 234 dalyviai.

Pirmosios vietos nugalėtoja tapo „Judruolių“ komanda, sudaryta 6d klasės bendruomenės, kuriai atiteko medaliai, Tėvų atstovybės įsteigta pereinamoji protų mūšio taurė, klasės kelionė ir rėmėjų prizai. Antrąją vietą iškovojo „Vieversiai“ (5c klasė), o trečiąją – „Užverbuotieji LT“ (7e klasė). Komandoms, iškovojusioms antrąją ir trečiąją vietas taip pat buvo įteikti medaliai bei rėmėjų prizai, o 4-6 vietos nugalėtojams – rėmėjų dovanos.
Nuoširdžiai dėkojame protmūšį organizuoti padėjusiai Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos darbuotojai Birutei Naujokaitienei ir mūsų pagrindiniams rėmėjams – tėveliams, kurie įsteigė prizus, rūpinosi žaidimo erdvės puošyba ir vedė bendruomenės vakarą.

Dėkojame Gimnazijos Tėvų atstovybei už puikiai organizuotą renginį; mokiniams, tėveliams, mokytojams – už galimybę pabūti kartu minint ne tik Vasario 16-osios, bet ir Gimnazjos 90-mečio šventes!

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta