Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Projektinis darbas ,,Kūrybinės veiklos pradinių klasių mokiniams, minint Tarptautinę vaikų knygos dieną“

Balandžio 19 ir 20 d. vyko metinio projektinio darbo ,,Kūrybinės veiklos pradinių klasių mokiniams, minint Tarptautinę vaikų knygos dieną“ pristatymas pirmų klasių mokiniams. IIIGd klasės mokinė Skaiva Strakšytė su 1a ir 1b klasių mokiniais aptarė kilnumo pamokas H. K. Anderseno pasakose bei juos supažindino su įdomesniais rašytojo gyvenimo faktais. Pirmokai, dalyvaudami protmūšyje, turėjo prisiminti ir dalykines žinias, nes klausimai iš Anderseno pasakų buvo susieti su lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo pamokų temomis. Kūrybinė užduotis – Sigučio Jačėno ir Julijos Jačėnaitės daina ,,Bjaurusis ančiukas“ – leido apibendrinti veiklas pamokoje ir prisiminti, kad draugiškas elgesys yra kilnus. Metinio projektinio darbo vadovė lietuvių kalbos mokytoja Rasa Žygaitienė ir 1a klasės mokytoja Sotera Martusevičienė bei 1b klasės mokytoja Nijolė Meškauskienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta