Prevencinių užsiėmimų ciklas

4 klasės mokiniai spalio–lapkričio mėnesį turėjo prevencinių užsiėmimų ciklą, kuris ugdė vaikų pozityvų elgesį ir draugišką bendravimą. Spalio 12 d. ketvirtokai bendravo su psichologe Reda Narmontiene. Susitikimo metu mokiniai žiūrėjo ir analizavo prevencinį filmuką „Skriaudėjo šokis“, mokėsi pozityvių bendravimo būdų.

Spalio 20 d. ketvirtokai susitiko su Kretingos r. PK bendruomenės pareigūne Gitana Maciene. Prevencinio užsiėmimo metu buvo aptarti tinkami ir netinkami elgesio būdai bei jų pasekmės. Ketvirtokai priėmė pareigūnės iššūkį ir mėnesį laiko mokytojos Elonos Bružienės padedami rinko bei rūšiavo kaštonus už bendravimo taisyklių laikymąsi klasės aplinkoje.

Lapkričio 24 d. mokiniai įtvirtino žinias apie patyčių sprendimo būdus ,,Kahoot‘‘ žaidimo metu, kurį vedė socialinė pedagogė Vija Zujevaitė-Srėbalienė.

Lapkričio 30 d. ketvirtokai dar kartą susitiko su policijos pareigūne Gitana Maciene ir aptarė iššūkio sėkmes ir sunkumus. Mokiniai pasidalino surinktų kaštonų derliumi, kuris vaizdžiai parodė, kaip mokiniams pavyko laikytis sutartų bendravimo taisyklių. Tėvelių iniciatyva ketvirtokai už pastangas ir iššūkio teigiamus rezultatus, puoselėjant draugišką ir pagarbų bendravimą, apdovanoti staigmena – picų fiesta.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Vija Zujevaitė-Srėbalienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta