Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prevencinės pamokos Gimnazijoje „Kurkime geresnį internetą kartu!“

Dauguma esame prisijungę — dirbame, bendraujame, mokomės, atsipalaiduojame internete. Nuo šiol mobilieji įrenginiai, kompiuteriai, internetas yra neatsiejamas nuo mūsų kasdienybės. Tačiau kai kuriems mūsų tai kelia ir iššūkių — įsitraukiame per daug, susiduriame su elektroninėmis patyčiomis, nesaugome savo asmens duomenų. Mokiniai nusipelno užaugti skaitmeninėje aplinkoje, kurioje jie galėtų saugiai kurti, dalyvauti įvairioje veikloje ir dalytis turiniu. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kretingos raj. bendruomenės pareigūnė Gitana Macienė Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 5 klasių mokiniams pravedė pamokas, kaip būti saugiam internete ir kaip išvengti ten tykančių pavojų. Mokiniai žinias įtvirtino dalyvaudami viktorinoje, o už aktyvų dalyvavimą buvo paskatinti prizais.

Renginį organizavo Gimnazijos socialinė pedagogė Vija Zujavaitė-Srėbalienė ir IT mokytoja Edita Miežetienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta