Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Poezijos ruduo

Kai ruduo prabyla ne tik skraidančiais išmargintais lapais, bet ir poetiniais žodžiais, įsiklausyti ir garsiai kalbėti triukšmingame pasaulyje drąsu ir sudėtinga. Džiugu, kad poezijos ruduo, sukvietęs bendraminčius jau 24- ąjį kartą, sugrįžo į Palangos senąją gimnaziją. Juk įdomu bendrauti su kūrėjais, kuriuos jaudina panašios patirtys, klausytis jų atliekamų roko kūrinių, drauge kurti haiku.

Spalio 21 d. IIIG c klasės mokiniai Dominykas Miežetis, Martynas Tarikas ir Nedas Stropus skaitė savo kūrybą šventėje – konkurse ,,Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“, kuris buvo skirtas 100 – osioms avangardinio kino kūrėjo, kino kritiko, rašytojo Jono Meko gimimo metinėms.

Iš Žemaitijos mokyklų atvykę jaunieji poetai ne tik pristatė savo kūrybą –  eilėraščius; įdėmiai klausydamiesi bendraamžių, patys dalinosi įžvalgomis apie poetinio pasaulio sąrangos paslaptis.

Perskaitęs šventės dalyviams pačių naujausių savo eilėraščių, mokinių kūrybą vertino poetas, prozininkas, dramaturgas  Gintaras Grajauskas.  Laimėtojai buvo apdovanoti knygomis ir vainikuoti rudeninių lapų karūnomis. Vieno eilėraščio konkurse II vietą laimėjo mūsų gimnazijos mokinys Nedas Stropus, o savo eilėraščių pluoštą pateikęs Dominykas Miežetis – III vietą. Gimnazistus konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virgilija Kavoliūnienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta