Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Poezijos konkursas „Haiku Palangai 2024“

IGc klasės gimnazistės Ieva Vaitkutė ir Vilija Vaitkutė dalyvavo septintą kartą organizuotame poezijos konkurse „Haiku Palangai 2024“. Šiemet konkursas buvo skirtas paminėti LDK didiko Mykolo Tiškevičiaus Palangos valdos įsigijimo 200 metų sukakčiai. Visi kūrėjai turėjo sukurti haiku tema – „Palangos tiltas“.

Kovo 30 d. Palangos kurorto muziejuje įvyko konkurso laureatų apdovanojimų ceremonija. Vyresniojo mokyklinio amžiaus mokinių kategorijoje iš 21 pateikto darbo komisija papildomu prizu apdovanojo Viliją Vaitkutę, sukūrusią šį haiku:

gatvėse šventė

tiltas kvepia agurkais

brangus malonumas.

Sveikiname Viliją, dėkojame mokytojai R. Žygaitienei

Plačiau:

https://www.palangostiltas.lt/prauze+septintasis+poezijos+konkursas+haiku+palangai+2024+,7,2,18199.html

 

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta