Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pažintis su mūsų Gimnazijos abiturientu, rašytoju Tomu Valiūnu

Gegužės 17 d. rytas 8a klasės valandėlėje prasidėjo įdomia pažintimi su mūsų Gimnazijos abiturientu, rašytoju Tomu Valiūnu, kuris rado laiko pabendrauti ir atsakyti į mūsų  klausimus. Dar būdamas vienuoliktoje klasėje, Tomas išleido debiutinę savo knygą „Lažybos prie karsto“, tiesa, nedideliu tiražu ir savomis pajėgomis, tačiau šiandien abituriento knygą jau galima įsigyti didžiuosiuose Lietuvos knygynuose! „Lažybos prie karsto“ – detektyvinis romanas, nukeliantis į XIX a.  pradžios Anglijos miestelį Sent Mertoną, kur tarp žavių elegantiškos kasdienybės akimirkų verda žmogiškosios aistros, nuvedančios iki šaltakraujiškai suplanuotų nusikaltimų. Tai intriguojantis ir įtraukiantis detektyvas, neleidžiantis atsikvėpti iki paskutinio puslapio! Paklausus, kaip kilo mintis rašyti detektyvą, Tomas nedvejodamas atsakė, kad pats yra detektyvinio žanro gerbėjas, perskaitęs visas anglų rašytojos Agatos Kristi knygas.
Pamokos pabaigoje pašnekovas užsiminė, kad netrukus pasirodys ir antroji jo knyga, kurios su nekantrumu lauksime. Padėkoję Tomui už įdomų pokalbį palinkėjome kuo didžiausios sėkmės kūrybiniame kelyje!
Susitikimą organizavo bibliotekos vedėja Sandra Drungilaitė ir anglų kalbos mokytoja Martyna Muraškaitė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta