Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Paskutinės šių mokslo metų dienos 4 klasės mokiniams ,, Varpeliams” ilgam išliks atmintyje.

Birželio 6 d. į paskutinę pamoką  su  mokytoja jie rinkosi kartu su savo tėveliais. Parašę paskutinį diktantą (šį kartą jį rašė tėveliai), visi kartu prisiminė gražias pirmos klasės akimirkas. Palydėti savo draugus į 5-ą klasę atėjo ir kiti pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos. Visi plojimais išlydėjo ketvirtokus iš kabineto į aktų salę, kur jų laukė Gimnazijos direktorius, juos mokę mokytojai, tėveliai, seneliai. Palydėtuvių šventėje ketvirtokai svečiams parodė trumpą meninę programą, padėkojo visiems, kurie padėjo jiems užaugti, žiūrėjo filmo apie ,,Varpelių” klasės sėkmes pradinėje mokykloje premjerą ir, žinoma, gavo Gimnazijos direktoriaus padėkas bei patvirtinimą, kad visi sėkmingai pasiekė tikslą – užbaigė pradinio ugdymo programą. Už gražią, jaukią šventę ketvirtokai ir jų mokytoja dėkoja visiems, kurie padovanojo  savo laiką ruošiantis, organizuojant ir būnant kartu šioje šventėje.
4 kl. mokytoja Asta Šličienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta