Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Paskaita – „Technologijų įtaka ekonomikai. Kaip ateities profesiją pasirinkti teisingai?“.  

Vasario 9 d. IIIG verslo grupė dalyvavo ISM Verslo Klasės lektorės G. Ilekytės, ISM Alumni, Swedbank ekonomistės, baigusios ekonomikos ir politikos, finansų ekonomikos studijas, paskaitoje – „Technologijų įtaka ekonomikai. Kaip ateities profesiją pasirinkti teisingai?“.

Mokslinė fantastika, kai gatvėse galima sutikti automobilį be vairuotojo, operaciją atlikti nuotoliniu būdu ar namuose 3D spausdintuvu atspausdinti spagečius, jau nebėra jokia fantastika. Visa tai pamažu virsta mūsų kasdienybe. Visgi, darbuotojams dažnai tenka persikvalifikuoti ar įvaldyti tas naująsias, greitai besikeičiančias technologijas, kurios tampa ne tik darbo jėgos papildymu, bet, dažnu atveju, ir konkurentu. Tai reiškia, kad visas šias technologijas galima įdarbinti, kuriant didesnę pridėtinę vertę, auginant produktyvumą, taupant išteklius ir… atsisakant darbo jėgos. Prognozuojama, kad didelės dalies profesijų ateityje apskritai neliks. Tad kokią profesiją pasirinkti? Kaip žinoti, kad ji tikrai turės ateitį?

Pamoką koordinavo mokytoja metodininkė I.Būgienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta