Paroda ,,Padėka ugniagesiams gelbėtojams“

Šių metų Gimnazijos vienas iš prioritetų –  dėkingumas.  Šiandien dėkingumas tapo kasdieniu  įpročiu, paprastas ir veiksmingas kelias į laimę, kurio  dėka  mums  lengviau  užmegzti ryšį su kitais žmonėmis.

1-4 klasių mokiniai, tėvai, mokytojai surengė kūrybinių darbų parodą ,,Padėka ugniagesiams gelbėtojams“. Kurdami, fantazuodami  parodos dalyviai tapo gerų darbų tęsėjais.

Sveikindami profesinės šventės – šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos  proga, visų pradinukų, jų tėvų bei mokytojų vardu, nuoširdžiai dėkojome Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bendruomenei ir linkėjome, kad juos visada lydėtų žmonių pagarba ir dėkingumas, atliekant tą kilnią, būtiną ir svarbią, o neretai ir pavojingą misiją!

Mokytoja Vaida Adomavičienė