Pamoka, skirta Pranciškonų gimnazijos įkūrėjo Augustino Dirvelės OFM gimimo sukakčiai paminėti.

Balandžio 4 d. vyko netradicinė pamoka, skirta Pranciškonų gimnazijos įkūrėjo Augustino Dirvelės OFM gimimo sukakčiai paminėti. Pamokoje dalyvavo IGa, IGc ir IIIG (3 gr.) klasių mokiniai. Pamokos pradžioje skambėjusias mintis apie Sėjėjo misiją pratęsė Gimnazijos direktorius Alvydas Virbalis OFM ir papasakojo apie Tėvo Augustino pašaukimo kelią. Pranešimą apie Pranciškonų gimnazijos įkūrėją Augustiną Dirvelę pristatė IIIG klasių mokinės Rugilė Športkaitė ir Austėja Žmoginaitė. Savo įspūdžiais iš ekspedicijos Sibire pasidalijo mokytojas Vilius Adomaitis. Jis prisiminė patirtas akimirkas, kai surado spėjamą A. Dirvelės žūties vietą ir ją įamžino, pastatydami kryžių. Pamoką organizavo mokytojai V. Kuprelis, V. Adomaitis, I. Šedienė.