Pamoka ,,Širdies vaizdinys literatūroje, Biblijoje ir biologijoje“

Lapkričio 23 d.  8a  klasėje vyko  lietuvių kalbos, tikybos ir biologijos netradicinė pamoka ,,Širdies vaizdinys literatūroje, Biblijoje ir biologijoje“. Pamoką  vedė D. Ančerytė,  K. Kaulius ir R. Gumbaragienė. Mokiniai  bandė  analizuoti ir pildyti  lenteles kaip  pateikiama širdis  Biblijoje ir  literatūros  kūriniuose. Rado nemaža panašumų apibūdinančių  –  gerumą,  pagarbą.  Panagrinėję  patarles pastebėjo  panašiai  apibūdinančias mintis tiek  liaudies,  tiek  Biblijos posakiuose. Biologijos  mokytojas parodė ir  pristatė  širdį  kaip  organą. Mokiniams buvo  įdomu  palyginti,   kad  kaip organas sudarytas iš dviejų  dalių,  taip ir  Biblijoje  pristatoma,  kad  širdis  yra  dviejų dalių.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta