Padėkos koncertas

Gegužės 24 dieną Viešojoje įstaigoje Pranciškonų gimnazijoje vyko tradicinis Padėkos koncertas, kuriame buvo pagerbti akademinių laimėjimų  įvairiuose rajoniniuose, regioniniuose, respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose pasiekę Gimnazijos auklėtiniai ir mokytojai. Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos ministro brolio Evaldo Darulio  Padėkos raštais už aukščiausius akademinius pasiekimus respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose apdovanotiems mokiniams Gimnazija dovanojo kelionę į Slovakijos kalnus. Provincijolo padėkomis apdovanoti ir šių mokinių tėveliai, globėjai. Renginyje dalyvavo  Kretingos rajono savivaldybės atstovai, Gimnazijos tarybos, tėvų atstovybės nariai, broliai pranciškonai. Sveikinimų ir padėkos žodžius keitė Gimnazijos šokėjų, dainininkų, muzikantų pasirodymai.

Kviečiame pažiūrėti užfiksuotas Padėkos koncerto akimirkas https://youtu.be/v12NtMmt4Jg

Informaciją paruošė Irma Šedienė

Koncerto įrašą sukūrė Tomas Virbalis