Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mokiniai lankėsi viename seniausių Lietuvos įkalinimo įstaigų, Lukiškių kalėjime.

IIGc ir IIIGa klasių mokiniai, kalendorinę žiemos pradžią pasitiko Vilniuje. Mokiniai lankėsi viename seniausių Lietuvos įkalinimo įstaigų, Lukiškių kalėjime. Jis – unikalus kultūros paveldo objektas Vilniaus centre, kuris atsinaujino ir pakeitė paskirtį. Šiandien kalėjimas įgavo naują dvasią ir kviečia lankytojus atrasti šią paslaptingą teritoriją bei pajusti jos išskirtinę atmosferą. Mokiniai dalyvavo ekskursijoje, kurios metu pamatė kalinių kameras, išgirdo įdomiausias istorijas bei buvo pasiruošę naujoms patirtims. Mokiniai taip pat susipažino su esminiais Lietuvos meno raidos procesais per pastaruosius 60 metų, aplankydami MO muziejaus erdves bei įvertino Vilniaus eglės grožį Katedros aikštėje. Mokiniams kelionę organizavo klasių auklėtojai Lina Jucytė ir Antanas Šneideraitis.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta