Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

NUOTOLINĖ APLINKOSAUGINĖ KONFERENCIJA „ĮDOMIOJI EKOLOGIJA”,

Kovo 4 d. mūsų gimnazijos 7c, 8a, 8c ir 8d klasės dalyvavo nuotolinėje aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija”, kuri skirta 7–8 klasių mokiniams bei jų mokytojams. Renginį stebėjo virš 1700 dalyvių.

Mokymų tikslas – supažindinti mokinius su ekologijos principais bei pasidalinti jų pritaikymo kasdienybėje idėjomis. Konferencijos metu buvo apžvelgtos tvarios aplinkos ir atsakingo vartojimo bei atliekų tvarkymo temos, pagrindžiant jas praktiniais Lietuvos ir pasaulio pavyzdžiais. Buvo gera išgirsti ir mokinių požiūrį į tvarų gyvenimo būdo formavimą bei aktyvaus įsitraukimo būdus. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė praktiniai mokymai: kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai galėjo pasigaminti vonios burbulus.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta