NETRADICINĖS PAMOKOS SU KAUNO TECHNOLOGIJŲ KOLEGIJOS  DĖSTYTOJAIS 

Lapkričio 15 d.  IGd  turėjo  dvi netradicinės pamokos  ,,Fizikos gurmanai“ ir ,,Išmaniosios  medžiagos“, kurias  vedė Kauno technologijų kolegijos dėstytojai.  Pamokų metu  mokiniams  buvo  bandoma parodyti, kaip galima pasisemti fizikos  išminties, atliekant fizikinių reiškinių demonstracijas, ieškoma Gamtos vyksmų atitikmenų žmoguje ir visuomenėje. Analizuojamos mechaninės fizikos temos: jėga, jėgos momentas, svertas, pusiausvyra, masės centras.

Buvo demonstruojami temas atspindintys eksperimentai: „Neįtikėtina pusiausvyra“ (penkios demonstracijos), „Lipikas“, „Į kalną riedantis kūgis“, „Magiškasis šepetys“ (dvi dalys). Demonstracijų metu ir po jų pateikiamas išsamus fizikinės virtuvės paaiškinimas.  Pamokos metu bandoma atkreipti klausytojų dėmesį į fizikoje naudojamų sąvokų universalumą – galimybę ir būtinybę jas pritaikyti gyvenime. Taip pat pabrėžiama, kad kai kurie vadovėliuose pateikti apibrėžimai ne visada tinka atskirose situacijose.

Infirmaciją parengė R. Gumbaragienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta