Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Netradicinės anglų – dailės pamokos „At The Museum“

Lapkričio 27d, 30d. ir gruodžio 4d. 6c klasės mokiniai dalyvavo netradicinėse anglų – dailės pamokose: ‘ At The Museum’, kurių metu susipažino su dailės žanrais, žymiausiais pasaulio muziejais bei klabų laboratorijoje pristatė pasirinktus žinomų dailininkų paveikslus: pavadinimą, nutapymo laikotarpį, kokiame muziejuje jpaveikslą galima pamatyti, kas jame pavaizduota, kokios spalvos dominuoja ir kokius jausmus paveikslas sukelia. Technologijų ir vaizduotės pagalba mokiniai ne tik apsilankė įvairių šalių muziejuose, bet ir galėjo pabūti muziejų gidais, pristatydami žinomus paveikslus muziejaus lanktojams. Pamokas vedė dailės mokytoja Jovita Motiejauskienė ir anglų kalbos mokytoja Maryna Uljanova

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta