Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Netradicinė pamoka, skirta Gimnazijos jubiliejui

2017-11- 14 7b ir III G klasių mokiniai, dalyvaudami netradicinėje pamokoje, skirtoje Gimnazijos jubiliejui, apmąstė Tėvo Augustino Dirvelės OFM žodžius apie mūsų Gimnazijos misiją : ,,Pranciškonų mokykla reikalinga ir labai reikalinga. Ji neišaugins puikuolių ponaičių, bet duos rimtų misionierių… “
Mokiniai pristatė kūrybinius darbus, aptarė publicistinių tekstų ištraukas, atliko kritinio mąstymo užduotis. Ruošdamiesi panaudoti pamokos medžiagą samprotavimo tekstui kurti, ugdėsi gebėjimus apibendrinti ir daryti išvadas apie krikščioniškos tapatybės svarbą asmens gyvenime. Pamoką vedė lietuvių kalbos mokytojos Virgilija Kavoliūnienė ir Virginija Rudavičienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta