Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Netradicinė muzikos pamoka ,,Autentiški ir atsineštiniai lietuvių liaudies muzikos instrumentai”

Spalio 20d. vyko netradicinė muzikos pamoka ,,Autentiški ir atsineštiniai lietuvių liaudies muzikos instrumentai”. Pamoką vedė neformalaus švietimo mokytojas ekspertas, Klaipėdos tradicinės instrumentinės muzikos ansamblio ,,Senoliai ” vadovas Jonas Petrauskas. Mokytojas pristatė ir pademonstravo lietuvių liaudies instrumentus, jų garso išgavimo būdus, technines ir tembrines  galimybes, papasakojo jų atsiradimo istoriją. Mokiniai turėjo galimybę patys pabandyti pagroti tokiais instrumentais kaip ragai, skudučiai, basetlė, terkšlė, būgnai ir tt..Pamokos pabaigai mokytojas subūrė nedidelę kapelą kuri atliko liaudišką polkutę ir taip  smagiai  užbaigė pamoką. Ačiū mokytojui Jonui už retą galimybę išgirsti ir pamatyti ,,gyvai”  net 40 lietuvių  liaudies muzikos instrumentų, ačiū muzikos mokytojai J. Simaitienei už netradicinės pamokos organizavimą.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta